Vores server team sørger for hygge til folket, og har opsat en række forskellige lokale game servere, så du kan spille i mod din nabo! Serverne kan benyttes frit, af alle deltagere til NPF 2017.

Serverdetaljerne finder du i tabellen her under.

Spil Gamemode IP
CSGO Normal /csgo_norm 10.100.0.241
CSGO Normal /csgo_norm 10.100.0.242
CSGO Normal /csgo_norm 10.100.0.243
CSS Normal /css_norm 10.100.0.245
CSS Normal /css_norm 10.100.0.246
CSS Normal /css_norm 10.100.0.247
CSGO ArmsRace /csgo_arms 10.100.5.1
CSGO ArmsRace /csgo_arms 10.100.5.2
CSGO ArmsRace /csgo_arms 10.100.5.3
CSGO ArmsRace /csgo_arms 10.100.5.4
CSGO DeathMatch /csgo_dm 10.100.8.33
CSGO DeathMatch /csgo_dm 10.100.8.34
CSGO DeathMatch /csgo_dm 10.100.8.35
CSGO DeathMatch /csgo_dm 10.100.8.36
Factorio FFA 10.100.8.100
Factorio FFA 10.100.8.101